Hakkımızda

Hakkımızda

Şikâyet PAYLAŞIM platformu (www.sikayetpaylas.com) 2017 yılında, kaliteli hizmet anlayışını benimseyerek yayın hayatına başlamıştır. Bir sosyal medya paylaşım platformu olarak tüketicinin aldığını ürün-ürünler, hizmetlerle ilgili kuruluş veya firmalara iletebileceği, bunun yanı sıra ilgili şikâyet paylaşımlarında bulunan kişilerle iletişim halinde olmayı sağlayarak en kısa süre de şikâyetiniz ile ilgili sorunu çözmeyi hedeflemiştir. Bir diğer amacımız kuruluş ve firmaların sağlamış oldukları kalite hizmetlerini kat kat üst seviyeye çıkarmalarıdır. Şikâyet PAYLAŞIM Platformu olarak sizlerin kaliteli yaşam sürmenizi en içten dileklerimizle istiyor olmamız, sitemizi hayata geçirmemizde büyük bir pay sahibi olmuştur.

Şikâyet paylaşım platformu nasıl çalışır?

Öncelikle paylaşmış olduğunuz şikâyetinizi tarafımıza ilettikten sonra, kontrol aşamasına geçer, Burada paylaşımınızın uygunluğuna bakılarak kuruluş veya firmaların değerlerine zarar vermeyecek şekilde düzenlenir. Sonrasın da şikâyetiniz en kısa süre içeresinde( en geç 3 iş günü ) yayına verilir. Firma platformumuza üye ise tarafımıza vermiş oldukları e-posta yoluyla bilgilendirilmektedir.

 

 

Siz sadece paylaşın, paylaşın ki, sevdiklerinizle konuşmaya daha güzel konular kalsın, şikâyetinizi/üzüntünüzü/derdinizi Şikâyet PAYLAŞIM Platformuna, sevincinizi/mutluğunuzu sevdiklerinizle paylaşmanız temennisiyle…

 

Top