Life Express Fitness Çorlu Hismar üstü şubesine dikkat!!

Şikayet Detayları

Life Express Fitness Çorlu Hismar üstü şubesine dikkat!! Firma Ünvanı: Lc Sportif Danışmanlık Hizmetleri Turizm Ltd. Şti. Olan ve life Express Fitness ismini kullanan Şeyh Sinan Mah. Kumyol Cad Hismar üstü kat 5-6 Çorlu/Tekirdağ adresinde bulunan spor salonuna 25.08.2018 tarihinde 1000 TL (bin Türk lirası) karşılığında üye oldum.

Üyeliğimi iptal etmek için 29.08.2018 tarihinde hem spor salonunun muhasebesinde üyelik iptalim için dilekçemi verdim hem de aynı dilekçeyi iadeli taahhütlü olarak postane yoluyla adreslerine gönderdim.

Sözleşmede 7 gün içerisinde üyeliğimi sonlandırdığım için ücreti 30 iş gününde ödemeleri gerekmekteydi. Fakat halen ödeme yapılmamakla birlikte ödeme için spor salonuna gittiğimde geçiştirici cevaplar verilmekte veya aradığınız kişi burada yok denilmektedir. Telefonlara da cevap verilmemekte verilse dahi aynı şekilde geçiştirici cevaplar sunulmaktadır.

Salonu görmeye gittiğinizde soyunma dolaplarını kontrol edin birçoğunun şifrelerinin bozuk olduğunu göreceksiniz. AYRICA 19.00-21.00 ARASI GÖRMEYE GİDERSENİZ YOĞUNLUĞU GÖRECEKSİNİZ..

Sizin Puanınız:Oyunuz yok
Puan : 0 - 0 kişi oyladı.

2138 kişi gördü. Bugün 1 kişi

Top